Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Theme
lv: Tēma

en: Error
lv: Kļūda

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Message layout
lv: Vēstules izkārtojums
