Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
