Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Theme
oc: Tèma

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Speed
oc: Velocitat

en: Justify
oc: Justifier
