Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Theme
fa: پوسته

en: Error
fa: خطا

en: Bottom
fa: پایین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Speed
fa: سرعت

en: Alert
fa: هشدار
