Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Error
sk: Chyba

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Message type
sk: Typ správy

en: Success
sk: Úspech

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Alert
sk: Výstrahy
