Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Theme
te: అలంకారం

en: Error
te: సమస్య

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
