Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Justify
th: จัดชิดขอบ

en: Alert
th: แจ้งเตือน
