Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Theme
tr: Tema

en: Error
tr: Hata

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Message type
tr: İleti türü

en: The configuration has been saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Installed
tr: Kurulu

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Justify
tr: Hizala

en: Alert
tr: Çok önemli
