Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Blank
de: Leer

en: OR
de: ODER

en: Other
de: Weitere

en: Column
de: Spalte

en: Row
de: Zeile

en: Congratulations
de: Herzlichen Glückwunsch!
