Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Blank
el: Κενό

en: OR
el: Ή

en: Other
el: Άλλο

en: Column
el: Στήλη

en: Row
el: Γραμμή
