Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Blank
fr: Vide

en: OR
fr: OU (OR)

en: Other
fr: Autre

en: Column
fr: Colonne

en: Row
fr: Ligne
