Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Blank
gl: En blanco

en: OR
gl: OU

en: Other
gl: Outro

en: Column
gl: Columna

en: Row
gl: Ringleira
