Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Blank
lv: Tukšs

en: OR
lv: VAI

en: Other
lv: Citi

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda
