Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Blank
ru: Пустое

en: OR
ru: ИЛИ

en: Other
ru: Другое

en: Column
ru: Колонка

en: Row
ru: Строка
