Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Blank
sk: Prázdne

en: OR
sk: ALEBO

en: Other
sk: Ostatné

en: Column
sk: Stĺpec

en: Row
sk: Riadok
