Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Blank
fi: Tyhjä

en: OR
fi: TAI

en: Other
fi: Muu

en: Column
fi: Palsta

en: Row
fi: Rivi
