Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Blank
hu: Üres

en: OR
hu: VAGY

en: Other
hu: Egyéb

en: Column
hu: Oszlop

en: Row
hu: Sor
