Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Blank
pl: Puste

en: OR
pl: LUB

en: Other
pl: Inne

en: Column
pl: Kolumna

en: Row
pl: Wiersz
