Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Blank
sv: Tomt

en: OR
sv: ELLER

en: Other
sv: Övriga

en: Column
sv: Kolumn

en: Row
sv: Rad
