Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Blank
tr: Boş

en: OR
tr: VEYA

en: Other
tr: Diğer

en: Column
tr: Sütun

en: Row
tr: Satır
