Noughts and Crosses (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Blank
uk: Порожньо

en: OR
uk: АБО

en: Other
uk: Інше

en: Column
uk: Колонка

en: Row
uk: Рядок
