Noughts and Crosses (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: OR
pl: LUB

en: Other
pl: Inne

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Computer
pl: Komputer

en: << Back
pl: << Wstecz

en: Please Select
pl: Wybierz
