Noughts and Crosses (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: OR
de: ODER

en: Other
de: Weitere

en: Instructions
de: Anleitung

en: Congratulations
de: Herzlichen Glückwunsch!

en: Human
de: Mensch
