Noughts and Crosses (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: OR
es: O

en: Other
es: Otro(s)

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Computer
es: Ordenador
