Noughts and Crosses (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: OR
hu: VAGY

en: Other
hu: Egyéb

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Computer
hu: Informatika

en: Human
hu: Ember
