Noughts and Crosses (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: OR
ru: ИЛИ

en: Other
ru: Другое

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Computer
ru: Компьютер
