Noule (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: People
ca: Gent

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Dashboard
ca: Tauler

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.
