Noule (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: People
cs: Uživatelé

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.
