Noule (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: People
is: Notendur

en: Shortcuts
is: Flýtivísar
