Noule (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: People
ja: ユーザー

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: まだコンテンツタイプを一つも作成していません。<a href="@create-content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で、コンテンツタイプを追加してください。
