Noule (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: People
nn: Folk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.
