Noule (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: People
tr: Kişiler

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Dashboard
tr: Pano

en: Courses
tr: Kurslar

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz hiç içerik türü oluşturmadınız. Yeni içerik türü eklemek için <a href="@create-content">içerik türü oluşturma sayfasına</a> gidiniz.
