Noule (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: People
ug: ئەزالار

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
