Noule (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: People
bg: Потребители

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Dashboard
bg: Табло
