Noule (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: People
et: Kasutajad

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Dashboard
et: Töölaud
