Noule (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
