Noule (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: People
fil: Mga tao

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta

en: Dashboard
fil: Dashbord
