Noule (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: People
hr: Korisnici

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.
