Noule (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: People
hy: Մարդիկ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
