Noule (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: People
mn: Хүмүүс

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: Dashboard
mn: Самбар
