Noule (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: People
my: လူများ

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
