Noule (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: People
nl: Personen

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Courses
nl: Cursussen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.
