Noule (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: People
ro: Persoane

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Courses
ro: Cursuri
