Noule (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: People
gl: Persoas

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.
