Noule (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: People
jv: Pawongan

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Dashboard
jv: Dasbor
