Noule (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: People
sk: Používatelia

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Dashboard
sk: Nástenka
