Noule (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: People
th: บุคคล

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
