Node pop-up (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: view
eu: ikusi

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Close
eu: Itxi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
