Node pop-up (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: view
gl: vista

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Close
gl: Pechar

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
