Node pop-up (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: view
id: tampilan

en: Original image
id: Gambar asli

en: Close
id: Tutup

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
